top of page
Stylist Modern Study

ניהול נכסים

יורדים לעובי הקורה: מתי אנו נרצה להיעזר בשירות ניהול נכסים

אנשים רבים תוהים מתי אנו למעשה נרצה להיעזר בחברה המתעסקת בניהול נכסים. אם אתם שואלים אותנו התשובה הטובה ביותר היא – אתמול. כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי עשרות אלפי נכסים בישראל מנוהלים בצורה לא נכונה, לא בגלל חוסר רצון אלא בגלל חוסר ידע, מקצועיות וזמן.

 

אם אנחנו מסתכלים על שאר מדינות הOECD והמדינות המפותחות בעולם אנו רואים כי חברת ניהול נכסים היא בגדר מוצר צריכה בסיסי כאשר למעלה מ – 70% מן המוסדות, מגדלי העסקים ופרויקטי המגורים השונים מחזיקים בחברה שכזו אשר דואגת לתת מעטפת מלאה בכל הקשור לתפעול, אחזקה, נושאים משפטיים ואף גביית כספים בעת הצורך.

 

בשנים האחרונות העלייה במודעות עלתה גם בישראל ואנו רואים מדי שנה מאות נכסים מצטרפים לשירות ניהול נכסים, חוסכים כסף ומשדרגים בצורה משמעותית את איכות חייהם.

ניהול נכסים – "המשולש הקדוש"

כאשר אנחנו מדברים על ניהול נכסים אנחנו מדברים על "המשולש הקדוש" – זמן, כסף ומשאבים. עבודה עם חברה המתמחה בניהול נכסים חוסכים לנו את כל אלו והופכים את המלאכה לקלה יותר, חסכונית יותר ומהירה יותר. אם נרד לעובי הקורה נגלה:

 • חיסכון בזמן – אם אתם שואלים אותנו אחד מן המשאבים החשובים ביותר שיש לטבע להציע הוא הזמן, מציאות היום-יום אותה אנו חיים בישראל היא מציאות אינטנסיבית, שוחקת אשר לוקחת מאיתנו לא מעט זמן – עבודות בשעות לא שגרתיות, איסוף הילדים מהגן והחזרתם, חוגים, תמרון בין חיי משפחה ועבודה. חיי חברה כבר מזמן הפכו להיות "מותרות". אם אנחנו מוסיפים לכל אלו את עניין ניהול הנכס הרי לנו שמדובר בדבר בלתי אפשרי. עבודה עם חברה המתמחה בניהול נכסים חוסך לנו לא מעט זמן אותו אנו נוכל להשקיע באינטראקציות אחרות.

 • חיסכון בכסף – אם אנחנו מדברים על חיסכון בזמן אנו מדברים אוטומטית גם על חיסכון בכסף הרי כבר מזמן אנשים רבים הבינו שהזמן שלהם שווה כסף. יחד עם זאת, כאשר אנחנו מדברים על חברת ניהול נכסים אנשים פרטיים, תאגידים ושאר עסקים חושבים שמדובר ב"פריבילגיה של העשירון העליון" אך אם אתם שואלים את אנשי המקצוע ברעות אחזקות זהו ממש לא הסיפור. למעשה, כאשר אנחנו מנהלים את הנכס לבד ו/או באמצעות ועד בית אנו משלמים לא מעט לספקים חיצוניים – ניקיון, גינון, אחזקה, תפעול, שירותים משפטיים, גבייה. כל אלו עולים לנו לא מעט כסף, זמן ואף הופכים את העבודה למסורבלת הרבה יותר היות ואנו עובדים אל מול מספר ספקים.

 • משאבים – מירידה לעובי הקורה אנו מגלים כי אנו מבזבזים לא מעט משאבים מחיינו על מנת לנהל את הנכס שלנו, כאשר אנחנו מדברים על משאבים אנו לא מדברים רק על זמן וכסף אלא גם על לא מעט כוח אותו אנו מבזבזים במירוץ העכברים האלה לצד משאבים רבים ההולכים לשם עבודה עם ספקים רבים כאשר כל אחד מספק שירות נישתי וספציפי. עבודה אל מול חברה המתמחה בניהול נכסים חוסך לנו משאבים רבים.

אלו הם למעשה המשולש הקדוש בכל הקשור לניהול נכסים, כאשר אנחנו עובדים אל מול חברה המתמחה בניהול נכסים אנו יכולים לדעת כי חסכנו זמן, כסף ולא מעט משאבים.

 

איזה שירותים מספקת חברה המתמחה בניהול  נכסים

אנשים רבים תוהים מה הם השירותים אותם חברה לניהול נכסים מספקת, למעשה כאשר אנחנו מדברים על השירותים אנו רואים מגוון רחב של שירותים המותאמים בצורה אישית לסוג הנכס – האם מדובר בבית פרטי, ניהול בניין מגורים, ניהול דירות או שמא בניהול משרדים. יחד עם זאת, בין השירותים הנפוצים אנו יכולים לראות:

 • טיפול משפטי – אין זה משנה אם אנחנו מדברים על בניין פרטי, משרדים ו/או ארגון ציבורי לא פעם אנו נצטרך עזרה של טיפול משפטי. אנו יכולים לפגוש את הצורך בטיפול משפטי אל מול רשויות העירייה, גופים ממשלתיים וציבורים, ספקים שונים ואף לעיתים אנו נטפל בסרבני תשלום בערכאות משפטיות.

 • גביית כספים – אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי גביית כספים הוא אחד הדברים הפחות "נעימים" לעשות, כל מי שהתעסק בגביית כספים בחייו יכול להעיד שמדובר במלחמה לכל דבר ועניין. לא פעם אנו מוצאים את עצמנו בסחבת אל מול השוכרים וכתוצאה מכך משקיעים לא מעט מאמץ וזמן. כאשר אנחנו עובדים עם חברה המתמחה בניהול נכסים אנו יכולים להיות רגועים מאחר והחברה תדאג עבורנו לכל הקשור לגביית כספים – גביית כספים אל מול ספקי ונותני שירות, תשלומי ועד בית, תשלומי חשבונות חודשיים(חשמל, מים ארנונה), גינון, אבטחה ואף במקרים מסוימים תגבה עבורנו את תשלומי השכירות החודשיים מן הדיירים.

 • ניקיון – אם אתם שואלים אותנו אין רושם שני למראה ראשוני והמראה הראשון אותו אתם רואים כאשר אתם נכנסים לבניין ו/או משרד הוא הסביבה שלו והדרך שבה הוא מתייחס אליה. חברה המתמחה בניהול נכסים תדאג עבורכם לכל הקשור לנושא הניקיון – ניקיון סביב הנכס, ניקיון בנכס ותחזוקה.

 • שירותי שמירה – לא מעט נכסים דורשים שירותי שמירה על מנת להבטיח את איכותם חייהם וביטחונם של השוכרים שלהם. בשנים האחרונות אנו רואים כי שירותי שמירה הפכו למוצר צריכה בסיסי אצל לקוחות רבים. חברה המתמחה בניהול נכסים תדאג עבורנו בכל הקשור לשירותי שמירה – מערכות אבטחה מתקדמות במעגל סגור, שירותי לובי 24/7 ואף שומר הנמצא במקום.

 • איש אחזקה במבנה – לא מעט פעמים אנו נדרש בשירותיו של איש אחזקה במבנה על מנת לפתור סוגיות מסוימות הקשורות לתחזוקת המבנה – טיפול בצנרות, חשמל, מים, צביעה וסיוד, תיקון תשתיות ולא מעט בעיות כלליות אחרות אשר יכולות לפגוש אותנו. כאשר אנחנו עובדים עם חברה המתמחה בניהול בניינים אנו יכולים להיות רגועים מאחר וישנו איש אחזקה במבנה IN HOSUE הדואג לנו לכל הדברים הרלוונטיים ומכיר את הנכס שלנו בצורה טובה, אישית ופרטנית.

 • גינון – לא מעט מבנים, בתים פרטיים ומשרדים דורשים עבודה לא קטנה של גינון במהלך השנה. חברות לניהול נכסים דואגים עבורכם גם לשירותי גינון מקצועיים אשר יעזרו לכם להשאיר את הגינה שלכם ירוקה במשך כל ימות השנה.

 • התנהלות אל מול ספקים שונים – כאשר אנחנו מדברים על ניהול נכס אנו מדברים על לא מעט ספקים שונים אותם אנו נצטרך לפגוש במהלך חיינו – עיריות, מוסדות ממשלתיים, חברת החשמל, הגז, הכבלים, חברות האינטרנט ועוד. חברה המתמחה בניהול נכסים תדאג עבורכם להתעסקות אל מול כל החברות הרלוונטיות כמו כן תפעל לשם מיצוי הזכויות שלכם בכל אחת מן החברות ותשיג עבורכם הצעות רלוונטיות ומשתלמות כך שתוכלו לחסוך לא מעט כסף ולקבל ערך מוסף.

 

?ניהול נכסים: למי השירות מתאים

אם אתם כאן אנו מאמינים שגם אתם תוהים לעצמכם למי שירות ניהול נכסים מתאים והאם הוא מתאים גם עבורכם. כאשר אנחנו מדברים על שירות ניהול נכסים אנו מדברים על שירות המתאים למגוון רחב של אוכלוסיות, יחד עם זאת ריכזנו עבורכם את האוכלוסיות השכיחות והפופולריות ביותר בעולם ניהול נכסים:

 • בעלי נכסים שרוצים שערך הנכס יעלה -  כאשר אנחנו מדברים על שירות ניהול נכסים אנו מדברים גם על עלייה של ערך הנכס. לא מעט מחקרים ברחבי העולם ואף ניסיון העבר מלמד אותנו כי בניין, משרד ו/או נכס מנוהל הוא נכס בעל ערך גבוה יותר. סביבת הנכס, ניקיון הנכס, התחזוקה שלו וכן השירותים השונים הניתנים במסגרת ניהול נכסים משדרגים את הנכס שלכם אלפי מונים ומעלים מערכו כבר מהיום הראשון.

 • תושבי חוץ – אנו רואים בישראל לא מעט תושבי חוץ המחזיקים במגוון רחב של נכסים, דירות ובנייני עסקים בישראל. יחד עם זאת הם לא נמצאים בישראל על מנת לפקח, לשמור ולטפל בנכסים שלהם בצורה נאותה. לכן אותם תושבי חוץ צריכים להיעזר בחברה המתמחה בניהול נכסים אשר תדאג עבורכם בכל הקשור לניקיון, תחזוקה, שירותים משפטיים ואף גביית כספים משוכרים.

 • ניהול בנייני מגורים – לא מעט אנשים מאסו מן "ועד הבית" המסורתי ומעוניינים בחברה אשר תרכז עבורם את כל ענייני ניהול ועד הבית תחת קורת גג אחת ובמעטפת מלאה. כאשר אנחנו מדברים על ניהול בנייני מגורים אנו מדברים על מעטפת מלאה הניתנת מבחינת תחזוקתית, ניקיון, גינון, סיוד, גביית כספי ועד ושאר תשלומים אחרים רלוונטיים, טיפול משפטי ועבודה אל מול הרשויות. ניהול נכסים לבנייני מגורים הפך בשנים האחרונות לאחד מן מוצרי הצריכה הבסיסיים ביותר ואף מהווה חיסכון כספי לא קטן.

 • ניהול בתים פרטיים – לא מעט אנשים מחזיקים בבתים פרטיים בין אם הם גרים בהם או משכירים, יחד עם זאת כאשר אנחנו מדברים על בית פרטי אנו מדברים על הצורך בניהול ותחזוק שוטף של הנכס בצורה יום יומית. אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי ניהול בית פרטי הינו פרטני יותר ויורד לפרטי פרטים ברמת המיקרו. תחזוקה שוטפת של תשתיות, גינון והשקיה, הדברה וטיפול במזיקים, התמודדות אל מול שוכרים וגביית תשלומים ושאר שירותים אחרים. באמצעות רעות אחזקות תוכלו לקחת צעד אחד אחורה ולדעת כי הבית הפרטי שלכם מנוהל בצורה חכמה, נכונה ובריאה.

 • ניהול משרדים -  בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר משרדים מבינים את החשיבות בעבודה אל מול חברה המתמחה בניהול נכסים, חברה לניהול נכסים מספקת מעטפת מלאה בכל הקשור לטיפול משפטי, גביית כספים, ניקיון המשרד וסביבתו, שמירה, מעטפת תחזוקתית מלאה לשוכרים בנוגע לכל המתרחש במשרד ובסביבתו. כך שחברה לניהול נכסים הפכה לבחירה הטבעית למשרדים רבים בישראל.

לצד כל אלו ישנם עוד מגוון רחב של אנשים המעוניינים בניהול נכסים. למעשה ניהול נכסים מתאים לכל בן אדם ו/או ישות עסקית אשר רוצה להוריד מעמסה אחת מחייו ולהעביר את המלאכה המסובכת במיקור חוץ לחברה שתבצע הכל תחת קורת גג אחת.

בחירת חברה המתמחה בניהול נכסים: מלאכת מחשבת של ממש

אנשים רבים תוהים איך לבחור חברה המתמחה בניהול נכסים בצורה נכונה. כאשר אנחנו מדברים על בחירת חברה המתמחה בניהול נכסים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. בדיוק לשם כך רעות אחזקות ריכזה עבורכם מספר פרמטרים שיעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר עבורכם.

 • בדקו מה הוא ניסיון החברה – אנו מאמינים כי אחד הפרמטרים החשובים ביותר בכל הקשור לניהול נכסים הוא הניסיון. ניסיון החברה מספר לנו לא מעט על הקשיים, המכשולים והפתרונות היצירתיים אותן החברה הייתה צריכה לספק במרוצת השנים. אנו מציעים לכם לבדוק מה הוא הניסיון של אותה חברה והאם היא לקחה אי פעם חלק בפרויקטים מן הסוג שלכם – בנייני מגורים, מגדלי עסקים, בתים פרטיים ו/או שאר אתגרים אחרים.

 • ביטוחים מתאימים ורלוונטיים – כאשר אנחנו מדברים על עבודה עם חברה המתמחה בניהול נכסים אנו מדברים על עבודה החוסכת לנו לא מעט משאבים, זמן וכסף. יחד עם זאת אחד הנושאים החשובים ביותר הוא הנושא הביטוחי. רבים לא חושבים על זה מבעוד מועד אך עליכם לבדוק מה היא האחריות המקצועית במסגרת העבודה של החברה, האם אתם אלו שאחראיים על כל נזק אשר עלול להיגרם לעובדי החברה או שמא חברת הניהול איתה אתם עובדים. אנו מציעים לכם לבדוק את כל אלו. רעות אחזקות מספקת מעטפת מלאה בכל הקשור לביטוח ואחריות מקצועית על עבודתה.

 • הכירו את הנפשות הפועלות – אנו מאמינים כי שיחת טלפון לשם בירור זה לא מספיק על מנת "להכתיר" חברה כחברה המנהלת את כל הנכסים שלכם. אנו מאמינים כי אכפת לכם מהנכס שלכם זו למעשה אחת מהסיבות העיקריות בגללן אתם מעוניינים בשירות ניהול נכסים. אנו ממליצים לכם להיפגש עם הנפשות הפועלות, לשמוע מעט על פועלם ולראות מי הם האנשים בחברה – כך תוכלו לקבל אינדיקציה קטנה על פועלם ולהחליט אם תרצו להמשיך איתם הלאה. אין טוב יותר ממראה עיניים.

 • בדקו כי החברה מציעה תכנית עבודה מפורטת – אנו מאמינים כי ניהול נכס בצורה נכונה, איכותית וחכמה מתחיל בתוכנית עבודה מפורטת. בדקו כי החברה יושבת יחד איתכם, מאפיינת את הצרכים שלכם ואת כל השירותים אותם אתם מעוניינים לקבל. כמו כן החברה צריכה לעשות יחד איתכם שיחת תיאום ציפיות, לבצע בדיקה קפדנית לנכס שלכם ולאחר מכן להציע תכנית עבודה מפורטת אשר לפיה היא תעבוד. חברת ניהול נכסים אשר לא עובדת עם תכנית עבודה מפורטת צריכה להדליק עבורכם נורת אזהרה.

 • מענה מקצועי  24/7/365 – בסופו של יום אתם משלמים לא מעט לחברת ניהול נכסים והציפייה שלכם לקבל מענה בכל שעה רלוונטית ביום. אף אחד מאיתנו לא קובע מראש עם פיצוץ בצנרת או שאר בעיות לוגיסטיות אחרות ולכן חשוב שיהיה מישהו בצד השני שיטפל עבורנו בבעיה. בדקו כי החברה מעמידה לרשותכם מנהל מקצועי ו/או מוקד הזמין לשירותים 24/7 לכל בעיה שתיתכן כך שתוכלו לקבל מעטפת מלאה בכל הקשור לנכס שלכם בכל שעות היום.

 • סקר שוק – אנו חיים היום בכפר גלובלי בו ניתן למצוא מגוון רחב של נותני שירות בתחומים שונים. אנו מציעים לכם לבדוק עם מספר רחב של חברות המספקות שירותי ניהול נכסים על מנת שתוכלו לשמוע הצעות שונות.

חברת רעות אחזקות עומדת בכל הקריטריונים והפרמטרים שהצגנו לעיל, החברה מתמחה בניהול נכסים ומספקת שירותים במעטפת מלאה למגוון רחב של ארגונים, בתים פרטיים, משרדים ועוד.

איתור שוכרים פוטנציאליים: האם זה משהו שחברה לניהול נכסים עושה

כאשר אנחנו מדברים על פעילותיה של חברה לניהול נכסים אנו רואים מספר רחב ומגוון של פעולות המתקיימות. יחד עם זאת, חברה לניהול נכסים בעלת יצירתיות וידע מספיק לבצע כל פעולה הנדרש לניהול הנכס שלכם.

 

לא מעט בעלי נכסים מעוניינים בשירות של איתור שוכרים פוטנציאליים כך הם יכולים להעביר לגמרי למיקור חוץ את כל "הדאגות שלהם". חברת רעות אחזקות נותנת את האפשרות לבעלי דירות, משרדים ועסקים לצרף שירותים מיוחדים בהתאמה אישית ובהתאם לצרכיהם בעת הצורך.

מה הם היתרונות בעבודה עם חברת ניהול נכסים

אנשים רבים תוהים מה הם היתרונות בעבודה עם חברת ניהול נכסים, אנו מאמינים שישנם לא מעט יתרונות אשר הופכים את העבודה עם חברת ניהול נכסים לבחירתם הטבעית של מאות אלפי לקוחות ברחבי העולם. בין היתרונות אנו רואים:

 • עליה באורח החיים – אין מי הנמנע כי עבודה עם חברה המתמחה בניהול נכסים יעלה את אורח החיים שלנו אלפי מונים. כאשר ישנה חברה המנהלת את כל העניינים הקשורים לנכס תחת מטריה אחת אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאתם בידיים טובות. את הזמן אותו הייתם משקיעים בעבר לשם ניהול הנכס אתם יכולים להשקיע בשלל דברים אחרים – אינטראקציות חברתיות, משפחה ואף התקדמות עסקית. לכן, אנו רואים ועדים לעלייה משמעותית באורח החיים והשקט הנפשי אותם מקבלים בעלי נכסים העובדים עם חברה ייעודית.

 • חיסכון כספי – אם אנחנו נרד לעובי הקורה ונפרט את כל השירותים אותם אנו מקבלים במסגרת ניהול נכסים אנו נגלה כי אנו נצטרך לשלם הרבה יותר כסף לספקי משנה על מנת לבצע את הפעולות, כמו כן אנו נתפזר מול מספר רחב של ספקים שונים מה שיגזול מאיתנו לא מעט משאבים, כסף וזמן. יחד עם חברת ניהול נכסים אנו יכולים ליהנות מראש נטול דאגות.

 • זמינות 24/7/365 – כאשר אנחנו עובדים עם חברה המתמחה בניהול נכסים אנו ידועים כי טיפול בנכס שלנו הוא ערך עליון, כמו כן אנו יודעים כי החברה תהיה זמינה אלינו ואל הנכס שלנו 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע לכל סוגיה אשר תידרש.

 • עלייה של ערך הנכס – אם אנחנו נכנסים לעולם הנדל"ן אנו מגלים כי אחד הדברים המשפיעים ביותר על ערכו של הנכס הוא הסביבה שלנו והניהול שלו. ככל שהנכס שלכם מנוהל בצורה טובה יותר כך גם ערכו של הנכס שלכם יעלה. אנו רואים לא מעט אנשים אשר משכירים ו/או מוכרים את הנכס שלהם (משרד, דירה בבניין מגורים, בית פרטי, אופן ספייס וכו') במחירים גבוהים מן הנורמה המקובלת מאחר והם מספקים מעטפת שירותית ותחזוקתית אותה לא ניתן למצוא בכל מקום.

 מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חברה לניהול 

אם הגעתם עד לחלק הזה אין מן הנמנע שהבנתם את החשיבות בעבודה עם חברה לניהול נכסים, יחד עם זאת ישנם מספר דברים אותם אנו צריכים לבדוק אודות החברה טרם התחלת העסקתם. כאשר אנחנו בוחרים חברה אנו נרצה לדעת מהו הניסיון שלה בתחום ניהול הנכסים, האם יש להם הבנה וידע בכל הקשור לניהול נכס מהסוג שלנו וכמה זמן. כמו כן אנו נרצה לבדוק מה הוא המוניטין והותק של אותה חברה.

לא בושה: לדבר עם אחד מן חוג לקוחותיה

אם היינו אומרים לאנשים לבקש לדבר עם אחד מן חוג לקוחותיה של חברה המתמחה בניהול נכסים היינו מגלים כי לא מעט אנשים מסתייגים ואף מעט מרגישים לא נעים. אך יחד עם זאת, אנו רואים בתקשורת עם לקוחות נוספים של החברה כפעולה אשר יכולה להוסיף לא מעט לביטחונו של הלקוח החדש.

 

חברה המתמחה בניהול נכסים תרגיש בנוח ואף תרצה בעצמה לשתף אתכם אל מול לקוחות שלה כך שתוכלו לשמוע מהם אודות איכות השירות וטיבו. אם בכל זאת לא הציעו לכם – אנו מציעים לכם לבקש לדבר עם אחד מלקוחותיהם על מנת שתוכלו לשמוע מעט מידע על האינטראקציה עם החברה במצבים שונים.

?מה הוא המחיר של ניהול נכסים

אנשים רבים תוהים מה הוא המחיר של ניהול נכסים בישראל, אך יחד עם זאת כאשר אנחנו מדברים על ניהול נכסים אנו מדברים על מוצר הנפתר בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. מן הסתם המחיר יתומחר שונה לאדם פרטי, לקוח עסקי, מגדלי עסקים ו/או בניין דירות.

 

עלות ניהול תפעולי תהיה שונה מניהול תפעולי ומשפטי וכן הלאה. על מנת לדעת מה הוא המחיר של ניהול הנכס שלכם יחד עם כל השירותים הרלוונטיים אותם אתם מעוניינים לקבל אנו מציעים לכם לפנות אלינו על מנת שנאפיין יחד איתכם את הנכס שלכם ונוציא עבורכם הצעה מפורטת ומותאמת אישית לצרכים שלכם.

אמרתם ניהול נכסים: אמרתם רעות אחזקות

רעות אחזקות כבר מזמן הפכה לביטוי שגור בפיהם של מאות לקוחות בישראל ולבחירתם הטבעית בכל הקשור לניהול נכסים. רעות אחזקות מתמחה בניהול ואחזקת מבנים ונכסים ומטפלת במגוון רחב של בנייני מגורים ועסקים ברחבי הארץ. מטרתה המרכזית של החברה היא לספק מענה לבעיות הניהול והתחזוקה ולתת ללקוחותיה את האפשרות ליהנות מראש שקט לגבי כל עניינים אלו.

החברה מספקת עבור לקוחותיה מעטפת מלאה בכל הקשור לתחזוקה, ניקיון, גבייה וניהול חשבונות, עבודה אל ומל חברות חיצוניות וקבלנים, טיפול בתקלות נקודתיות ומורכבות ועוד. אנו מאמינים כי הזמן שלכם חשוב ואנו לא רוצים להטריח אתכם ולהוציא אתכם משגרת היום – לכן, אנו דואגים לכל הדברים ללא לאות ובמקצועיות.

אמרתם ניהול נכסים, אמרתם רעות אחזקות – אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!

simone-hutsch-_wpce-AsLxk-unsplashcrop.j

צור קשר 

טל' משרד 03-3036218

office@reut-ahzakot.co.il מייל  

שעות פעילות משרד 08:00-17:00 

שעות פעילות מוקד אחזקה 7\24

bottom of page