top of page

ניהול ועד בית ברמת גן

אם אנחנו ניקח בניין אקראי ברמת גן ונרכז את כל דיירי הבניין סביר להניח שלא נמצא אצלם יותר מדי דברים משותפים, מלבד דבר אחד – אף אחד מהם לא רוצה לקחת חלק בניהול ועד הבית של הבניין.

אם אנחנו חוזרים אחורה בזמן 40-50 שנה אנו רואים כי תפקיד ניהול הועד נחשב לאחד התפקידים "היוקרתיים" ביותר שיש לבניין להציע, יחד עם זאת עם התקדמות הטכנולוגיה ועלייה במודרניות ורמת החיים אנו רואים כי אנשים רק מחפשים להתנער מן האחריות ולזרוק אותה בין שאר דיירי הבניין – מה שמוביל ברוב המקרים לוועד בית אשר יושב בתפקיד בעל כורחו, כתוצאה מכך אנו רואים בניין מפולג מבחינה חברתית, לא מעט נושאים של תחזוקה, ניקיון ותפעול שלא מטופלים בצורה נכונה ואלו כמובן רק על קצה המזלג.

חברה לניהול ועד בית ברמת גן חוסכת לכם את כל ההתעסקות ומנהלת את הכל תחת קורת גג אחת במקצועיות, באמינות ובמחיר המתאים לכל כיס.

מתי כדאי להיעזר בחברה לניהול ועד בית ברמת גן

לא מעט אנשים תוהים מתי כדאי להם להיעזר בחברה לניהול ועד בית ברמת גן, אנו מאמינים כי ישנם שלוש סיבות מרכזיות בגינם אנשים מחליטים לזנוח את ניהול הועד המסורתי ולעבור אל ניהול מודרני ואיכותי יותר:

• לשם חיסכון בזמן – בשנת 2022 כולם יודעים שזמן הוא המשאב החשוב ביותר עבורנו, בין כל אינטנסיביות היום אנו צריכים לנצל את הזמן שלנו בין בניית קריירה, חיי משפחה לחיי חברה. אף אחד לא רוצה להוסיף לעצמו גם את נטל ניהול ועד הבית באותה נשימה – זה פשוט בלתי אפשרי. חברות ניהול ועד בית דואגות לחסוך לכם זמן ומנהלות את הכל בצורה שקטה, מהירה ונכונה.

• כאשר נרצה לחסוך כסף ולעבוד עם אנשי מקצוע – אם אנחנו נכנסים לעובי הקורה אנו מגלים כי אנחנו מבזבזים לא מעט כסף על תפעול הבניין שלנו – תשלומי וועד חודשיים, חשמל, אחזקה ותפעול, גינון, ניקיון ונותני שירות שונים. אם אנו נקח את כל התשלומים האלו ונאחד אותם אנו נגלה כי חברת ניהול ועד בית תעלה לנו הרבה פחות ותציע לנו הרבה יותר.

• כאשר נרצה לשמור על יחסים טובים בבניין – אין ספק שאחד הגורמים המרכזיים למריבות הוא ועד בית, אנו מאמינים כי האש לא צריכה להיות מופנית כלפי אף אחד מהדיירים. לא מעט דיירים טוענים כי בעת ניהול ועד הבית דיירי הבניין התרחקו מאינטראקציות שונות איתם, כמו כן הם הועמדו במצבים של דחיינות וסרבנות אשר יצרו לא מעט מתח וחיכוכים בחדרי המדרגות. כתוצאה מכך אנו רואים את חברות ניהול ועד הבית תופסות את מקומם של ועדי הבית המסורתיים.

למה מומלץ להיעזר בשירותים של חברה לניהול ועד בית ברמת גן

כאשר אנחנו מדברים על חברה לניהול ועד בית ברמת גן אנו מדברים על חברה המתמחה בכל הקשור לניהול ועד בית הן בפן המשפטי, בפן התחזוקה, ניקיון וגביית כספיים. חברה המתמחה בתחום יכולה לחסוך לנו לא מעט זמן ולנהל את התהליכים בצורה הרבה יותר טובה מאיתנו.

איזה שירותים מציעה חברה לניהול ועד בית ברמת גן

כאשר אנחנו מדברים על חברה לניהול ועד בית, אנו רואים בין השירותים המוצעים:

• טיפול במישור המשפטי – לעיתים אנו נרצה להגיש ערעור על דו"ח שקיבלנו מהעירייה או לצורך העניין לטפל בסרבני תשלום – חברה לניהול ועד בית תדאג לזה עבורנו.

• גביית כספים – החברה תדאג לגביית כספים מכל דירי הבניין – גביית כספי ועד, תשלום חשמל חודשי, תשלומים לספקים ועוד.

• ניקיון וגינון – החברה תדאג לניקיון של כל החללים המשותפים מחוץ ופנים הבניין, כמו כן תדאג לגינון הולם ואיכותי בסביבת הבניין כך שתמיד ישאר לכם ירוק בעיניים.

• עבודה אל מול גופים שונים – חברה לניהול ועד בית חוסכת לנו לא מעט זמן ועובדת עבורנו אל מול גופים שונים, אלו יכולים להיות העירייה, בעלי מקצוע איתם נעבוד בבניין, חברות הגז, חברת החשמל, מים, הסקות, אינטרנט ואפילו חברת הכבלים – כל זה במטרה לדאוג לנו לתנאים הרבה יותר טובים ולעגן את זכויותינו.

איך תדעו שבחרתם בחברה אמינה לניהול ועד הבית

אף אחד לא רוצה ליפול על חברה חסרת ניסיון בתחום ניהול ועד הבית, אנו ממליצים לכם לבדוק אודות הניסיון, המוניטין והפרויקטים בהם לקחה חלק החברה. או לחילופין, לחסוך לכם את כל זה ולפנות לרעות אחזקות.

 

חברת רעות אחזקות מתמחה מזה שנים בכל הקשור לניהול ועדי בית ואחזקת מבנים והפכה לבחירה הטבעית של עשרות בניינים ברמת גן.

מה המחירים של ניהול ועד בית ברמת גן

לא מעט אנשים תוהים מה הם המחירים של ניהול ועד בית ברמת גן, זה כמו להיכנס לחנות בגדים ולשאול "מה העלות של בגד?", המחיר משתנה בהתאם לצרכים של הבניין, גודל הבניין, היקף הבניין, היקף התחזוקה ועוד. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם רעות אחזקות לשם התאמת ההצעה הטובה ביותר עבורכם, בוחרים נכון – בוחרים רעות אחזקות!

simone-hutsch-_wpce-AsLxk-unsplashcrop.j

צור קשר 

טל' משרד 03-3036218

office@reut-ahzakot.co.il מייל  

שעות פעילות משרד 08:00-17:00 

שעות פעילות מוקד אחזקה 7\24

bottom of page