top of page

חברת ניהול ועד בית בראשון לציון

שנה נוספת חלפה לה ואיתה הגיעו הבחירות ל-ועד הבית, אף אחד מאיתנו לא רוצה לרוץ אל ראשות ועד הבית ומתחיל לו עוד "סבב" מאולץ בו מכתירים את אחד השכנים לועד הבית בעל כורחו. אם נרד לעובי הקורה אנו נדבר על התפקיד לא הכי מספק ולעיתים הקושי לתמרן בין חיי משפחה, קריירה, חיי חברה וניהול ועד הבית עושים את שלהם ולא עוזרים לנו להוציא את המקסימום בשביל הבניין שלנו. בשנים האחרונות לא מעט בניינים בראשון לציון הבינו שהפתרון שלהם הינה חברה ייעודית בעלת ניסיון ומוניטין שזהו תפקידה העיקרי.

מתי מומלץ להיעזר בחברה לניהול ועד בית בראשון לציון

אם הגעתם לכאן סביר להניח שיצא לכם לשמוע לא מעט על היתרונות של חברות לניהול ועד בית. אם אנחנו יוצאים למסע קטן בעולם אנו רואים כי חברות ניהול ועד בית קיימות באירופה ובארה"ב מאז ומעולם, למעשה כל הקונספט הזה של "ועד בית" המגיע מתוך הבניין מגיע ממש ממדינת ישראל ואין לו שום שחר בשאר מדינות העולם(אגב, אפשר להגיד בפה מלא כי זה קונספט שלא כל כך תפס). כיום במדינות אירופה למעלה מ – 70% מן הבנים מחזיקים בחברה חיצונית לשם תפעול הבניין. בשנים האחרונות אנו רואים גם את ישראל ובראשם תושבי ראשון לציון מצטרפים אל הטרנד ומעלים את איכות החיים שלהם אלפי מונים.

איזה שירותים מספקות חברות לניהול ועד בית

אתם בטח תוהים באיזה תחומים בדיוק מתעסקות חברות לניהול ועד בית בראשון לציון, כאשר אנו מדברים על השירותים אותן מספקות החברות אנו רואים לא מעט שירותים. בין השירותים ניתן לראות:

  • גביית כספים – אם נצטרך לציין את אחד הדברים הפחות אהובים בכל מה שקשור לניהול ועד בית אנו נדבר על גביית כספים. אף אחד מאיתנו לא אוהב לעבור בין דיירי הבניין(בהנחה והם "נמצאים" בדירה") ולרדוף אחר תשלומי הוועד, תשלומי הגינון ותשלומי החשבונות החודשיים. חברת ניהול ועד בית מורידה לכם דאגה אחת מראש וגובה את הכסף עד אחרון הדיירים לפי חוק.

  • טיפול משפטי – לא מעט בניינים הן עסקיים והן פרטיים רואים את הצורך בטיפול משפטי. טיפול משפטי יכול להיות ניהול של דוחות ופניות של העירייה ואף אל מול דיירים סרבנים.

  • ניקיון – הבניין וסביבת הבניין שלכם מעולם לא היו נקיים יותר. חברה לניהול ועד בית תדאג לניקיון של כל החללים המשותפים, הלובי וסביבת המבנה. כמו כן, לא מעט בנייני משרדים משתמשים בשירותי ניקיון אלו לשם הבטחת הניקיון במשרדים השונים.

  • דואגים לכם אל מול ספקי שירות – תפקידה של חברה לניהול ועד בית הוא לדאוג לרווחת הדיירים, לכן כחלק מהשירות מתקשרת החברה אל מול חברות הגז, כבלים ואינטרנט ודואגת להשיג לכם את העסקה הטובה, המשתלמת והחכמה ביותר כך תוכלו לחסוך לא מעט כסף וליהנות מכוח מיקוח אדיר.

  • תחזוקה – אם עד לא מזמן כאשר הייתה לנו בעיה בצנרת היינו מזמינים אינסטלטור, כשהייתה לנו בעיה בדוד היינו מזמינים טכנאי דודים, בעיה בחשמל... טוב הבנתם אותנו. חברת ניהול ועד בית דואגת לכל אנשי המקצוע תחת מטריה אחת וחוסכת לכם את הצורך לתקשר אל מול עשרות גורמים שונים.

  • שמירה – לא מעט בניינים רואים את הצורך בשירותי שמירה ו/או קבלה 24/7/365 על מנת להבטיח את איכות החיים ואת ביטחונם של דיירי הבניין.

מה היתרונות של ניהול ועד בית בראשון לציון

אם יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי לניהול ועד בית יש לא מעט יתרונות שמיטיבים עם איכות החיים שלנו:

  • עליה באיכות החיים – ברגע שיש לנו חברה שמנהלת את כל ועד הבית בשבילנו ואמונה על כל העניין התפעולי של הבניין ניתן להגיד כי איכות החיים שלנו עולה פלאים.

  • עלייה בערך הנכס – כחלק מהפרמטרים המשפיעים על ערך הכנס ניתן לראות את עניין הניקיון, תפעול הבניין והגינון. חברות לניהול ועד בית דואגות לכל אלו ועוזרות לכם לעלות את ערך הנכס משמעותית.

  • לא מתפזרים – כל הטיפולים נעשים תחת מטריה אחת.

 

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חברה לניהול ועד בית בראשל"צ

לפני שאנחנו בוחרים חברה לניהול ועד בית עלינו לבדוק מעט מידע אודות החברה – עלינו לבדוק מה הניסיון, המוניטין והותק של אותה חברה. כמו כן, לבדוק על הניסיון שלה בעבודה באזור המגורים שלנו ובפרויקטים דומים.

איך תדעו שבחרתם בחברה אמינה

בחירת חברה אמינה לניהול ועד בית היא בגדר מלאכת מחשבת של ממש, כיום קיימות לא מעט חברות המציעות שירותי ניהול ועד בית ואפשר לעיתים ללכת לאיבוד בעת הבחירה.

יחד עם זאת אנו רוצים להגיד לכם שהגעתם אל המקום הנכון, חברת רעות אחזקות מתמחה בכל הקשור לניהול ועד בית ואחזקת מבנים ומטפלת בלקוחות פרטיים לצד לקוחות עסקיים בצורה איכותית תוך כדי מתן מעטפת מלאה תחת מטריה אחת.

מה המחיר של ניהול ועד בית בראשון לציון

כאשר אנחנו מדברים על המחירים אנו מדברים על מחירים אשר "נתפרים" בהתאמה אישית לכל לקוח בהתאם לצרכים שלו: השירותים הנדרשים, גודל המבנה והיקף העבודה. יחד עם זאת מדוברים במחירים לא גבוהים בכלל ואף זולים יותר מאלו שהייתם משלמים אם הייתם מתפזרים בין מספר נותני שירות שונים.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום. בוחרים נכון – בוחרים רעות אחזקות!

simone-hutsch-_wpce-AsLxk-unsplashcrop.j

צור קשר 

טל' משרד 03-3036218

office@reut-ahzakot.co.il מייל  

שעות פעילות משרד 08:00-17:00 

שעות פעילות מוקד אחזקה 7\24

bottom of page