top of page
House with Pool

ניהול דירות  

במידה ואתם משכירים נכס, בין אם מדובר בבית קרקע, דירה או משרד אתם יודעים שמדובר בטרחה רבה. הדיירים מתקשרים פעמים רבות, יש צורך בתיקונים, בהזמנת אנשי מקצוע, בחוזים ובחיפוש דיירים. הפתרון הפשוט והקל ביותר הוא להיעזר בשירותי ניהול הנכסים של חברת רעות אחזקות.

תפקידנו לדאוג לנכס שלכם החל מהפרטים הקטנים ביותר. כך למשל, מציאת שוכרים לנכס, כתיבת חוזה עבורו ופתרון שוטף לבעיות יום ימיות. אנחנו נפטור אתכם מטלפונים מעיקים ומהניסיון למצוא בעל מקצוע בדחיפות. בנוסף, נוודא כי הדיירים מקיימים את תנאי החוזה שלהם ולא נשארים בנכס לאחר סיומו.

 

​ 

אמנם קיימת האפשרות לתת לאחד מבני המשפחה לנהל את הנכס - אבל האם הוא ידע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר? האם יהיה לו הזמן והכוח להתמודד עם הפרטים הקטנים שדורשים תשומת לב תמידית?

ברוב המקרים התשובה שלילית.

לכן, חברת אחזקה אמינה יכולה להועיל. רעות אחזקות כאן בכדי להקל

עליכם ויש לנו היכולת לתת פתרונות מהירים במקרי חירום 24 שעות ביממה.

ניהול נכס אינו עבודה פשוטה אך אנו עושים זאת בהצטיינות,

על כך יוכלו להעיד לקוחותינו הרבים אשר נהנים מרווח נקי על הנכס לצד שקט מתקלות.

כאשר אנחנו מדברים על ניהול דירות אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש – תחזוקה, ניקיון, גביית תשלומים חודשיים ועוד. כל אלו לוקחים מאיתנו לא מעט כוח, זמן ומשאבים ולעיתים חוסר ניסיון יכול לגרום לנו ללכת לאיבוד, להפסיד כסף ולבצע את הדברים בצורה לא נכונה. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים את המודעות והצורך בחברות לניהול דירות והרי שמדובר היום במוצר צריכה בסיסי. מה הם אותם חברות לניהול דירות, מה היתרונות שלהם ומה הם המחירים? החלטנו לעשות לכם קצת סדר.

למה כדאי להיעזר בשירותים של ניהול דירות להשכרה

אם יורדים לעובי הקורה הרי שחברה המספקת ניהול דירות להשכרה היא הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות עבור עצמכם. לא מעט חברות ו/או פרויקטי מגורים ועסקים מוצאים את עצמם במרוץ שלא נגמר על מנת להבטיח כי איכות חייהם של הדיירים לא תיפול מה שלוקח מאותם חברות לא מעט זמן ומשאבים.

 

אם אנו מסתכלים על העולם שבחוץ אנו רואים שבמדינות המערב למעלה מ – 70% מן הפרויקטים השונים משתמשים בחברת ניהול דירות אשר מספקת להם מעטפת מלאה הן בפן התחזוקתי, בפן המשפטי ואף בכל הקשור לגביית כספים. אם הגעתם לכאן סביר להניח שאתם מבינים שמשהו לא מתפקד הכי טוב ואתם רוצים לפעול לשינוי – חברת ניהול דירות תהיה הבחירה הנבונה ביותר עבורכם.

איזה שירותים מציעה חברה לניהול דירות

חברות לניהול דירות מציעות מעטפת שלמה של שירותים הנתפרים בהתאמה אישית לכל לקוח, ריכזנו עבורכם מספר שירותים(מתוך עשרות שירותים שונים) אותם מספקות חברות לניהול דירות:

  • ניקיון סביבת המגורים – אפשר להגיד כי אין תחליף שני לרושם ראשוני, הדבר הראשון אותם השכנים, חבריהם ולקוחותיהם יראו כשהם יגיעו זה את הניקיון במבנה. חברת ניהול דירות מתמחה בכל מה שקשור לניקיון סביבת המגורים – ניקיון לובי, ניקיון הסביבה בכניסה לבניין וניקיון הבניין.

  • גינון – אפשר להגיד שיש פוטנציאל לא קטן לגינה הקטנה שלנו בבניין, חברת ניהול דירות תדאג למקסם ולהוציא את הטוב ביותר מן הגינה שלכם ותהפוך אותה לאטרקציה לא קטנה.

  • גביית כספים – זהו החלק הקשה ביותר בניהול דירה, אף אחד מאיתנו לא אוהב לרדוף אחרי דיירים לשלם. חברת רעות אחזקות מתמחה בכל הקשור לגביית כספים ודואגת להוריד עבורכם לא מעט דאגות מהראש. החברה תדאג לגביית כספי ועד בית, גביית תשלומים חודשיים(חשמל, גז ומים אם נדרש), דוחות, תשלומי שכירות חודשיים, סרבני תשלום ועוד – כך תוכלו לדעת שאתם מקבלים טיפול הולם לצרכים שלכם.

  • טיפול בפן המשפטי – לא מעט לקוחות נדרשים בטיפול משפטי ו/או יעוץ משפטי בשלבים שונים, אלו יכולים להיות בגלל: דוחות, סרבני תשלום, ספקי שירות שונים, עירייה ועוד.

  • שמירה ושירותי לובי – על מנת להפוך את איכות החיים שלכם ו/או לשמר אותה כאיכות חיים גבוהה במיוחד דואגות החברות לספק שירותי שמירה ושירותי לובי בהתאמה על מנת להבטיח את ביטחונם של הדיירים.

  • תחזוקה שוטפת – כבר לא צריך לקרוא בכל פעם לנותן שירות אחר, חברות הניהול מספקות לכם איש תחזוקה IN HOUSE בעל כל ההיתרים והרישיונות הרלוונטיים אשר יבצע עבורכם את כל המטלות השונות הקשורות לתחזוקה – תשתיות, צביעה, סיוד ועוד.

מה היתרונות של חברה לניהול דירות

כאשר אנחנו מדברים על חברה לניהול דירות אנו רואים מספר יתרונות:

  • חיסכון של זמן – אם הייתם מנהלים בעצמכם את הדירות הייתם משקיעים לא מעט זמן ומשאבים על מנת לדאוג לכל מה שקשור לתחזוקה, תפעול וגבייה – עכשיו אתם יכולים לנצל את הזמן שלכם לפיתוח עסקי, אישי ואפילו מעט זמן משפחה(מגיע לכם).

  • עלייה בערך הנכס – נכסים אשר מתוחזקים בצורה נכונה הן מבחינה פנימית והן מבחינה חיצונית ופועלים "לפי הספר" הם נכסים אשר נמכרים לרוב מעל ערך הנכס שלהם.

  • איכות חיים גבוהה – חברה לניהול דירות נותנת לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת, מעטפת כל כך גדולה של שירותים עם שילוב רב של ניסיון לוקח את החיים של הדיירים צעד אחד קדימה ומעניק להם איכות חיים גבוהה במיוחד.

 

simone-hutsch-_wpce-AsLxk-unsplashcrop.j

צור קשר 

טל' משרד 03-3036218

office@reut-ahzakot.co.il מייל  

שעות פעילות משרד 08:00-17:00 

שעות פעילות מוקד אחזקה 7\24

bottom of page