top of page

ניהול בניינים


מהו ניהול בניינים

ניהול בניינים הוא למעשה שירות הניתן על ידי חברת ניהול בניינים אשר במהלכו החברה לוקחת אחריות על תפעול, אחזקת הבניין ואף התנהלות משפטית אל מול גופים שונים ושוכרים.

 

חברת ניהול בניינים מומלצת תדאג לבצע עבורנו פעולות פשוטות כמו: הדברה, גינון, ניקיון, גביית כספים, אחזקה ותפעול לוגיסטי, פינוי פסולת וכל פעולה אשר דורשת מגע של איש מקצוע מיומן.


מתי מומלץ להיעזר בשירותי ניהול בניינים

למעשה, כאשר אנחנו מדברים על הבניין שלכם אנו מדברים על הנכס הכי גדול שיש לכם. אין זה משנה איך הבית שלכם נראה מבפנים, במה אתם עובדים ומה מצב העו"ש שלכם – הסביבה החיצונית שלכם אומרת לא מעט על איכות החיים שלכם ועל "האני מאמין שלכם".

 

סביבה נקייה ואיכותית היא לא רק סביבה שכיף לחזור אליה אלא גם סביבה מזמינה ופרודוקטיבית הרבה יותר. בין הסיבות בגללן כדאי להיעזר בשירותי ניהול בניינים:


אכפת לכם מהבניין שלכם

אתם משלמים לא מעט שכירות כל חודש, או לחילופין שילמתם על הדירה סכום בלתי מבוטל וכל זאת על מנת לחיות באיכות חיים מסוימת. אכפת לכם מהבניין שלכם ומהנראות הכללית ואתם לא מוכנים להתפשר.

רוצים להעביר את העבודה אל איש מקצוע 

לא מעט בניינים ממנים "מנהל בניין", או איך שרובנו אוהבים לקרוא לו בשמו העממי "ועד בית" אשר יהיה אמון על כל העניינים השונים הקשורים לבניין.

 

לרוב איש זה לא יהיה אדם המתעסק רק בתחום זה כל יום אלא כ"עבודה נוספת", לרוב ללא תשלום, ללא ידע וללא ניסיון כלל – מה שיכול לגרום ללא מעט עוגמת נפש, אבדן כספי גדול של הדיירים וניהול לוקה בחסר.

מעוניינים לחסוך כסף

בניגוד למה שאנשים רבים נוטים לחשוב, כאשר עובדים עם חברת ניהול בניינים חוסכים לא מעט כסף מאחר וזאת אחראית על כל העניינים השונים, כמו כן לא מפזרים את עצמנו לתשלום לעשרות ספקים שונים – הכל בעת ובעונה אחת.

רוצים לפנות את הזמן למה שחשוב באמת

כולם יסכימו איתנו שהמשאב החשוב ביותר שיכול להיות לנו הוא הזמן, השקיעו את הזמן שלכם בדברים החשובים באמת – משפחה, חיי חברה ותחביבים בזמן שחברת ניהול בניינים דואגת לכל השאר.

איזה שירותים מספקות חברות לניהול בניינים

כאשר אנחנו מדברים על שירותים אותם חברות לניהול בניינים מספקות אנו רואים:


שירותי ניקיון

החברה תהיה אמונה על כל הניקיון של החללים החיצוניים ושל המבנה. כמו כן לא מעט בנייני משרדים וחללים משותפים משתמשים בחברה זו גם לשם ניקוי המשרדים וחללי העבודה השונים.


הדברה 

חברת ניהול בניינים מומלצת תדאג לטפל בכל המזיקים, הטפילים והחרקים השונים אשר נמצאים בקרבת הבניין שלנו באמצעות הדברה איכותית.


גביית כספים 

החברה תהיה אמונה על גביית הכספים אל הרשויות השונות, מים, חשמל, ארנונה, תשלומי הועד ואף בפרויקטים מסוימים לתשלומי שכירות.


אחזקה כוללת של המבנה

כאשר אנחנו מדברים על אחזקה אנו מדברים על כל עבודה אשר דורשת התערבות של בעל מקצוע: עבודות אינסטלציה, עבודות חשמל, עבודות תחזוקה שונות בבניין, תפעול ותחזוק המעלית בצורה מקצועית, תחזוקה של המערכות השונות ועוד.

מענה 24/7 לכל קריאה

חברה בעלת ניסיון תדאג להעמיד איש מקצוע מטעמה אשר יהיה זמין לכל קריאה 24/7 ולא ישאיר את הדיירים באוויר.

השוואת מחירים אל מול ספקים

חברת ניהול ועד בית תחפש לחסוך לכם כמה שיותר כסף, בכל עת תבדוק החברה התקשרות אל מול ספקים שונים: חברת גז, חברת כבלים, טלוויזיה, אינטרנט, סלולר ועוד – כל זה על מנת לנצל את כוח המיקוח שלכם כקבוצה ולהשיג עבורכם את המחירים המשתלמים ביותר!


מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חברה לניהול בניינים

כאשר אנו בוחרים חברה לניהול בניינים חשוב כי נדע שהחברה בעלת ניסיון, ידע ומוניטין בתחום ניהול הבניינים מאחר ומדובר בבחירה העשויה להשליך לא מעט על איכות החיים שלנו.

 

חברת רעות אחזקות מתמחה מזה שנים בניהול בניינים ופרויקטים, יחד עם ניסיון, ידע ומוניטין שצברנו לאורך שנים הפכנו לבחירה הטבעית בקרב לא מעט בניינים.


מה היתרונות של חברה מקצועית לניהול בניינים


הכל תחת מטריה אחת 

כאשר אנחנו עובדים עם חברה מקצועית לניהול בניינים אנו יודעים כי הכל מנוהל תחת מטריה אחת: נושאים לוגיסטיים, תפעוליים, משפטיים ואף נושאי גבייה.

עלייה משמעותית ברמת החיים

אתם כבר לא צריכים להתעסק בכלום, יש חברה שעושה זאת עבורכם – אין ספק שעבור רבים מדובר בעלייה משמעותית ברמת החיים.

חיסכון כספי רב

אנשים רבים סבורים כי חברת ניהול בניינים מומלצת גובה אלפי שקלים ומתאימה רק לאנשים מסוימים, יחד עם זאת מחישוב קל אנחנו נגלה כי אם היינו עושים את כל ניהול ותפעול המבנה לבדנו היינו משלמים במקרים מסוימים אף יותר ועושים זאת תוך כדי בזבוז זמן, כסף והתפזרות בין בעלי מקצוע.


אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום על מנת לקבל הצעת מחיר, בוחרים נכון – בוחרים רעות אחזקות!

simone-hutsch-_wpce-AsLxk-unsplashcrop.j

צור קשר 

טל' משרד 03-3036218

office@reut-ahzakot.co.il מייל  

שעות פעילות משרד 08:00-17:00 

שעות פעילות מוקד אחזקה 7\24

bottom of page