DSC_2884.jpg

ניהול ואחזקת נכסים ברמת גן

כל מי שגר בבניין משותף או בפרויקט מגורים מכיר את הסיטואציה הבאה: מדי שנה נערכות בחירות ל-ועד הבית, לא מעט מועמדים לתפקיד, קרב לא קטן של אגו אבל בסופו של יום לאחר "הבחירות" שום דבר לא משתנה.

 

המדרגות אף פעם לא נקיות, המבנה מבפנים ומבחוץ לא מזמין בלשון המעטה וזה עוד לפני שדיברנו על גינת הירק שלפני כמה שנים הייתה מרהיבה למדי. על מנת להימנע מכל אלו הבחירה של אנשים רבים היא חברת ניהול ואחזקת נכסים ברמת גן אשר תדאג לעשות את כל העבודה עבורנו.

למה מומלץ להיעזר בחברה לאחזקת מבנים

כאשר אנחנו מסתכלים על מדינות אירופה ואמריקה אנו רואים כי חברות ניהול ואחזקת נכסים הם דבר שכיח ולמעשה כ – 75% מן הבניינים מחזיקים בחברה חיצונית לשם תפעול, ניהול ואחזקת הבניין. בשנים האחרונות אנו רואים את ה"טרנד" הזה מגיע גם לישראל ויש לא מעט סיבות לכך.

 

חברת אחזקת מבנים ברמת גן מורידה מאיתנו לא מעט דאגות ודואגת לניקיון הבניין, ניהול הבניין ו-ועד הבית, תפעול ואחזקת הבניין. כבר לא צריכים לחכות לאבי מועד הבית שיתקשר לאיש מקצוע, יש לנו אנשי מקצוע 24/7 לשירותינו.


איזה שירותים מספקת חברת אחזקות נכסים ברמת גן

כאשר אנחנו מדברים על שירותיהם של חברות לניהול ואחזקת מבנים ונכסים ברמת גן אנו מדברים על לא מעט מלאכות, היות וכל בניין ו/או פרויקט דורשים סוג שונה של אחזקה ניתן למצוא לא מעט שירותים אותם ניתן למצוא ברעות אחזקות:


אחזקת בתים משותפים

ניהול ואחזקת בתים משותפים תוך כדי הפעלת קשת רחבה של שירותים: ניקיון, גינון, ניהול ועד הבית ביד רמה, דאגה לתחזוקת המבנים הפרטיים והמשותפים ואף עזרה בהתנהלות אל מול גורמים שונים – עירייה, משרדי ממשלה, חברת החשמל והגז.


מענה אנושי – 24/7/365

אם יש משהו שאנחנו לא מוכנים לוותר עליו ברעות אחזקות זה מענה אנושי בכל עת ובכל זמן, אנו מבינים את הרגישות הקיימת בניהול בניין ולכן אנו דואגים למענה אנושי זמין למשך כל שעות היממה יחד עם טיפול מהיר בכל קריאה.


איש אחזקה IN HOUSE

תפקידה של חברת אחזקת מבנים ברמת גן היא לדאוג לכל עניין התפעול והאחזקה בבניין: טיפול בבעיות צנרת, חשמל, מים, תיקון תשתיות, צביעה וסיוד של מתחמים משותפים ותיקון בעיות כלליות.


גביית ועד בית, דמי שכירות וחשבונות חודשיים

אנו מאמינים כי הזמן של הלקוחות שלנו חשוב, אף אחד לא אוהב להשקיע את הזמן שלנו בגביית כספים בין אם מדובר בכספים ל-ועד הבית, דמי השכירות החודשיים או החשבונות החודשיים. בדיוק לשם כך רעות אחזקות דואגת לעשות את כל אלו עבורכם.


ניהול משפטי 

לא מעט פרויקטים דורשים חברת ניהול אחזקות אשר תדאג לכל העניין התפעולי אך גם המשפטי של הפרויקט. חברות אלו מנהלות את המו"מ אל מול הדיירים הפוטנציאליים ודואגים לנהל את כל פרויקט המגורים הן אל מול הדיירים והן אל מול הרשויות השונות. 


מה היתרונות של חברה לאחזקת מבנים ברמת גן

כאשר אנחנו מדברים על חברה לאחזקת מבנים ברמת גן אנו מדברים על לא מעט יתרונות, בין היתרונות הבולטים ניתן לראות:


עלייה משמעותית ברמת החיים

כאשר יש חברה המנהלת עבורנו את כל עניין ועד הבית, גינון, הדברה, צביעה ותפעול כללי אנו נהנים מאיכות חיים גבוהה במיוחד ומשקט נפשי היות ואנו מקבלים את כל הפתרונות תחת מטריה אחת.


חיסכון כספי 

אם היינו משלמים לכל ספק בנפרד את התשלום עבור השירות שלו היינו מגלים שאנחנו משלמים לא מעט כסף ומתפזרים בין עשרות ספקים שונים – חברת ניקיון, חברת אחזקה, חברת גינון, חברת הדברה, חברת צביעה. יחד עם חברת אחזקה אנו נהנים מראש שקט.

ערך הנכס 

אנו רואים לא מעט עדויות לכך שניהול נכס מעלה לא מעט מן ערך הנכס והבניין, בסופו של יום העין היא זו "שקונה".


מה חשוב לדעת לפני שבוחרים בחברה לאחזקת מבנים ברמת גן

כאשר אתם בוחרים חברה לאחזקת מבנים ברמת גן תבדקו מה הוא הניסיון והמוניטין של אותה חברה, האם יצא להם לנהל פרויקטים מורכבים או שמא מדובר בחברה צעירה חסרת ניסיון. רעות אחזקות הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין של שנים במהלכם ניהלה לא מעט פרויקטים ומבנים.


כמה עולה השירות של חברה לאחזקת מבנים ברמת גן

שירות אחזקת מבנים ברמת גן הוא אינדיבידואלי ונתפר בהתאמה אישית אל כל פרויקט או מבנה בהתאם לסוג הניהול והאחזקה הנדרשים, לצורך העניין ניהול תפעולי יהיה שונה מניהול תפעולי ומשפטי. אנו ממליצים לכם להזמין איש מקצוע מטעם החברה לשבת עם דיירי הבניין ולהסביר על האופציות השונות, כך תוכלו לקבל החלטה חכמה יותר, בריאה יותר ושלמה מצד כל הדיירים. 


רעות אחזקות: הבחירה הטובה ביותר עבורך

לא מעט מנהלי פרויקטים, קבלנים, חברות השכרה ואף בניינים פרטיים הפכו את רעות אחזקות לברירת המחדל שלהם – הניסיון אותו צברנו למשך השנים לצד עבודה סביב השעון עם בעלי מקצוע מכל התחומים הפכו אותנו לבחירה הטובה ביותר. 

 


אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, בוחרים נכון – בוחרים רעות אחזקות!